Ana sayfa > haber Merkezi > Endüstri Haberleri

haber Merkezi

İlgili haber

Arama sonucu yok!

Poliimid filmin sanayileşmesi için sağlam bir temel nasıl sağlanır?
2022-02-09 10:36:25

Poliimid, yaklaşık 3.4 dielektrik sabiti ile iyi dielektrik özelliklere sahiptir. Dielektrik sabiti, poliimide flor veya hava nano ölçeğini dağıtarak yaklaşık 2.5'e düşürülebilir. Dielektrik kaybı 10-3, dielektrik mukavemeti 100-300kv/mm, Guangcheng termoplastik poliimid 300kV/mm, hacim direnci 1017Ω/cm. Bu performanslar, geniş bir sıcaklık ve frekans aralığında hala yüksek bir seviyede tutulabilir.


6051 poliimid filmin temel işlem teknolojisini geliştirin. Poliimid araştırmalarının derinleşmesi ile ülkemin kendi ürettiği poliimid film teknolojisi giderek gelişecek ve üretim maliyetleri giderek düşecektir.


Ülkemde poliimid kapak filmi tarafından geliştirilen yüksek performanslı poliimid filmin başarılı bir şekilde sanayileşmesinden sonra, yerli yüksek performanslı poliimid filmin fiyatını düşürecek ve geliştirme için çok faydalı olan uygulama alanının maliyetini düşürecektir. elektrik ve elektronik sektörünün. Çin'de.


poliimid Film Fabrikası


Şu anda, poliimid filmlerin sanayileşmesi için sağlam bir temel sağlamak, yurtiçi ile ilgili teknik alanlardaki boşlukları doldurmak ve yabancı tekeli kırmak için özel reçinelerin hazırlama ve istikrarlı üretim teknolojisini aktif olarak geliştirmeye acil bir ihtiyaç vardır. poliimid filmler üzerinde.


Bu teknoloji, Çin'de bu tür yüksek teknolojili malzemelerin geliştirilmesi için eksiksiz bir olgun anahtar teknoloji seti sağlar, ülkemin endüstriyel ilerlemesini ve endüstriyel yükseltmesini teşvik eder ve ülkemin büyük bir üretim ülkesinden bilimsel ve teknolojik bir güce dönüşmesine yardımcı olur.


Poliimid filmin üst düzey uygulama pazarının gelişimini teşvik etmek için, yeni malzemelerin araştırma ve geliştirme endüstri döngüsü uzundur ve pazara giriş döngüsü de uzundur. Yüksek sıcaklık direnci, yüksek elektrik yalıtımı, yüksek mukavemet ve tokluk gibi poliimid filmin mükemmel özelliklerine dayanarak, pazar gelişimini hızlandırır ve üst düzey malzemeler alanında yerelleştirme sürecini daha da hızlandırarak en potansiyel yüksek değer haline gelir. eklendi ve geniş uygulama beklentisi. Yeni endüstriyel film malzemelerinin fiyat avantajı çok açıktır. Benzer yerli ürünlerin fiyatı, yabancı ürünlerin sadece yarısı kadardır.


İlgili etiketler: Kaptan Cr