Ana sayfa > haber Merkezi > Endüstri Haberleri

haber Merkezi

İlgili haber

Arama sonucu yok!

Poliimid alev geciktirici eklemeden yanmayı önler.
2022-02-14 11:27:32

6052 poliimid film, kararlı kimyasal özelliklere sahiptir. Poliimid, alev geciktiriciler eklemeden yanmayı önler. Genellikle poliimidler hidrokarbonlar, esterler, eterler, alkoller ve halotanlar gibi kimyasal çözücülere karşı dirençlidir.


Ayrıca zayıf asitlere karşı dayanıklıdırlar, ancak güçlü bazlar ve mineral asit ortamlarında kullanılması önerilmez. CP1 ve Corin XLS gibi bazı poliimidler, sprey kaplama ve düşük sıcaklıkta çapraz bağlama uygulamalarının geliştirilmesine yardımcı olan solventte çözünürdür.


Politetrafloroetilen film, kalıplama, sinterleme, soğutma, tornalama ve perdahlama yoluyla politetrafloroetilen reçinesinden yapılır. Döndürülmüş film, yönlendirilmemiş bir filmdir ve yönlendirilmemiş film, yuvarlandıktan sonra yönlendirilmiş bir film haline gelir ve yönlendirilmemiş film, yarı yönlendirilmiş filmin 1.1-1.8 katıdır. Filmler, iletken yalıtkan kapasitör dielektrikleri olarak kullanılır.


Elektrikli alet yalıtımı, sızdırmazlık contaları yüksek kristalliğe, sıkı moleküler oryantasyona ve küçük gözenekliliğe sahiptir, bu nedenle PTFE film büyük ölçüde geliştirilmiştir. PTFE filmi, PTFE renkli film, PTFE aktif film ve F46 filme ayrılmıştır. Belirli bir miktarda renklendirici kalıplanır ve bir boşluk halinde sinterlenir ve daha sonra döndürülür ve kırmızı, yeşil, mavi, sarı, mor, kahverengi, siyah, turuncu ve beyazdan oluşan 13 renkli bir PTFE yönlü veya yönsüz renkli filme yuvarlanır. . Politetrafloroetilen renkli filme belirli bir miktarda renklendirici eklenmesi yine de iyi bir elektrik yalıtımına sahiptir. Tellerin, kabloların ve elektrikli parçaların yalıtımı, sınıflandırılması ve tanımlanması için uygundur.


poliimid film


PTFE renk filtresine belirli bir miktar renklendirici eklenmesine rağmen, yine de iyi bir elektrik yalıtımına sahiptir. Tel, kablo ve elektrik aksamlarının izolasyon ve sınıflandırma tanımlama ürünlerine bronz tozu ilavesi için uygundur. Aktivasyon işleminden sonra performans daha da iyileştirilir. Kauçuk ve metal ile birleştirilebilir ve ayrıca tasarım gereksinimlerini karşılayan özel bantlar da yapabilir. Hafif sanayi, askeri sanayi, havacılık, petrol sahası ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. F46 filmi en dikkat çekici basınç direnci performansına sahiptir.


Yapışkan poliimid film de bir bant türüdür, ancak genel işlevi büyük ölçüde iyileştirilmiştir. Birincisi, yabancı bir üretim teknolojisidir. Çeşitli endüstriyel teknolojilerde yurtiçinde ve yurtdışında aynı seviyeye ulaşmanın gerçekten zor olduğunu kabul etmiyoruz. Bu film bant, kullanıldığında birçok yerli ürünün ulaşamayacağı avantajlarını gösterir.


Bu nedenle, daha fazla kullanıcı bu kaseti de kullanıyor. Kullanmanın avantajları nelerdir? İlk olarak, kullanımda daha iyi sızdırmazlık sağlanabilir. Hepimiz biliyoruz ki bandın ana işlevi mühürlemek. İyi sonuç alamıyorsanız ürün denilemez. Bazı yerli ürünler her açıdan mühürlenemez.


İlgili etiketler: Çin PI Film Teyp